Oferta
Artur Kasprzak
Zakład Wulkanizacyjny
ul. Krotoszyńska 139
63-400 Ostrów Wielkopolski

Zakład czynny:
pon-pt od 8.00 do 19.00
sob od 8.00 do 14.00

Formularz kontaktowy
Tel. 62 7354864
Kom. 502328753
Kom. 605546057
Każdy odpowiedzialny kierowca zdaje sobie sprawę, że stan opon samochodowych w sposób bezpośredni przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Nasz zakład - będący autoryzowanym partnerem Premio - oferuje Państwu kompleksowy serwis ogumienia, obejmujący sprzedaż nowych opon, wymianę opon, wulkanizację oraz wyważanie kół. (Zobacz także: Geometria kół).

Sprzedaż opon

W naszej ofercie znajdziecie Państwo opony czołowych producentów krajowych i zagranicznych, między innymi Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica, Sava, Bridgestone, Firestone, Dayton, Michelin, Kleber, BFGoodrich, Continental, Pirelli czy Yokohama. Współpracujemy z wieloma hurtowniami w całej Polsce, dzięki czemu na życzernie Klienta jesteśmy w stanie sprowadzić dowolną oponę, także nietypową.

Wymiana opon

Informujemy naszych Klientów, iż w okresie szczytu wymiany opon sezonowych na wykonanie usługi należy umawiać się telefonicznie. Pozwala to uniknąć oczekiwania w kolejce. Zaleca się wymianę opon na zimowe, kiedy temperatura spadnie do +7°C, a na letnie, gdy podnosi się do +7°C

Wulkanizacja

Nasz zakład naprawia opony i dętki metodą na zimno przy wykorzystaniu materiałów renomowanej firmy Rema Tip Top. Boczne przebicia opon naprawiane są na gorąco.

Wyważanie kół

Brak wyrównoważenia kół jest przyczyną zwiększonego zużycia opon, łożysk, amortyzatorów oraz elementów układu kierowniczego. Powoduje także zmniejszenie przyczepności kół, a w konsekwencji pogorszenie efektywności hamowania i płynności ruchu pojazdu. W naszym zakładzie koła wyważamy na maszynie amerykańskiej firmy HUNTER GSP 9700.